__________________________________________Blog > Komentarze do wpisu

Notka.....

Żeby wyczerpać już chyba definitywne temat map na blogu, dziś krótko o dwóch, moim zdaniem wartych uwagi mapach Pogórza Przemyskiego. Korzystam z nich podczas planowania tras i zabieram je ze sobą nawet na krótkie wypady poza miasto.

 

Pogórze Przemyskie

 

Pierwsza z nich to, jak widać powyżej wysłużona już turystyczna mapa Pogórza Przemyskiego (wydruk: OPGK Rzeszów S.A.)  oraz druga troszkę mniej doświadczona, choć ostatnio równie często zabierana do plecaka mapa wydawnictwa „Demart”. Każda z nich ma coś czego nie posiada druga i razem fajnie się uzupełniają. Osobiście jestem zadowolony z obydwu tych map i z czystym sumieniem mogę je polecić wszystkim tym, którzy zdecydują się ruszyć poza miasta pieszo czy rowerem. Do czego serdecznie zachęcam nie od dziś : )

poniedziałek, 03 marca 2014, alkioneus07

Polecane wpisy

 • Nie zapomnimy!

  Pomnik Małego Powstańca - Warszawa „Naród, który nie zna swej historii skazany jest na jej powtórne przeżycie” Wczoraj punkt siedemnasta w

 • Wesołych Świąt

  Zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych, wszystkim czytelnikom życzy: Alkioneus.

 • Przemyśl najlepszy w Europie

  Miło mi poinformować, że miasto Przemyśl jest tegorocznym zwycięzcą konkursu „EDEN 2013” zorganizowanego przez Komisję Europejską. Więcej