Zakładki:
Blogi - Przemyśl
Blogi - Pogórze Przemyskie
O mieście
W mieście ...
Video
Kamerki
Prasa
Stare foto
Twierdza Przemyśl
Mapy
W okoicy
Zaglądam, odwiedzam i czytam:
O tym już było
Facebook:
Kontakt:
Po siódme - nie kradnij

__________________________________________środa, 06 lutego 2013

http://doroku.wiadomosci24.pl/

 

Jakiś czas temu otrzymałem e-mail z informacją, że jedno z moich zdjęć zamieszczonych na blogu zostało zgłoszone do konkursu: „Dziennikarz Obywatelski 2012 Roku”. Wyobraźcie sobie, jakie było moje zdziwienie. Po przeczytaniu tego maila zacząłem się zastanawiać, kto mi taki „numer wywinął” ; ) Miałem swoje podejrzenia, ale okazały się nietrafione, więc sprawca tego „zamieszania” pozostaje wciąż anonimowy : )

„Kości zostały rzucone” i w tej sytuacji nie pozostało mi nic innego jak zapoznać się z regulaminem konkursu i przyjąć wyzwanie na klatę ; ).

To tak pokrótce:

Kapituła Konkursu wybiera Dziennikarza Obywatelskiego 2012 Roku. Oprócz tego w wyniku głosowania sms-owego zostaną przyznane tytuły Dziennikarzy Roku w poszczególnych kategoriach. Oczywistą oczywistością jest też fakt, że jak jest konkurs to i są nagrody.
Dla osób biorących udział w głosowaniu jest do wygrania tablet Sony S SGPT113 plus 184 zł na drobne wydatki. Tylko jest małe „ale”- samo wysłanie SMS nie wystarczy. By wygrać nagrodę trzeba jeszcze krótko umotywować oddanie głosu na konkretnego Kandydata, gdyż nagrodzone zostanie najciekawsze uzasadnienie (bez polskich znaków). Cały regulamin konkursu znajdziecie o TU


Gdy miasto jeszcze śpi

 

Powyższe zdjęcie zostało zgłoszone przez nieznanego jak dotąd sprawcę ; ) do konkursu w kategorii: Zdjęcie Roku. Aby oddać na nie swój głos należy wysłać SMS o treści DOROKU.210  po numer 7055 i jeśli chcecie uzasadnienie.

Koszt jednego SMS to wygórowana kwota 0,50 zł (w tym podatek od towarów i usług). Głosowanie trwać będzie do ostatnich minut 25 lutego 2013 roku. A wyniki głosowania i prace innych Kandydatów zobaczyć można na stronie:  

http://doroku.wiadomosci24.pl/zdjecieroku/

i jeszcze jedno: na jedno zdjęcie można oddać dowolną liczbę głosów (szaleństwo), więc zapraszam do zabawy.

16:02, alkioneus07 , Różne
Link Komentarze (4) »