Zakładki:
Blogi - Przemyśl
Blogi - Pogórze Przemyskie
O mieście
W mieście ...
Video
Kamerki
Prasa
Stare foto
Twierdza Przemyśl
Mapy
W okoicy
Zaglądam, odwiedzam i czytam:
O tym już było
Facebook:
Kontakt:
Po siódme - nie kradnij

__________________________________________wtorek, 07 czerwca 2011
piątek, 03 czerwca 2011
poniedziałek, 23 maja 2011

 

Przemyśl

 

Oto jest pytanie ; )

Tagi: graffiti
20:55, alkioneus07 , Różne
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 09 maja 2011
środa, 04 maja 2011
poniedziałek, 02 maja 2011

 

Cerkiew Zaśnięcia NMP

 

Wilcze do niedawna cicha i zapomniana część naszego miasta.

 

Cerkiew Zaśnięcia NMP

 

Zdjęcia przedstawiają Cerkiew Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny. Ujęcie z dnia na dzień coraz bardziej archiwalne gdyż tuż przy cerkwi przebiegać będzie 4 km droga, szumnie nazwana obwodnicą Przemyśla.13:21, alkioneus07 , Miasto
Link Dodaj komentarz »
sobota, 30 kwietnia 2011

Witam,

Na wstępnie kilka słów wprowadzenia, lub wyjaśnienia jak kto woli. Założenie tego bloga wiąże się bowiem z powstaniem pewnej luki w temacie, która w konsekwencji okazała się bodźcem do tego, aby zrealizować pomysł, krążący gdzieś w mojej głowie już od dawna. Fascynacja Przemyślem i jego malowniczymi okolicami stopniowo we mnie dojrzewała by w rezultacie przybrać taką właśnie formę.

Niektórzy z Was być może zauważą pewne podobieństwo do istniejącego już bloga o zbliżonym tytule, którego fanem jestem od dawna, a do którego link możecie znaleźć w moich zakładkach - do czego zresztą serdecznie zachęcam, bo naprawdę warto. Nie chciałbym jednak, aby ten blog był traktowany jako „plagiat” czy konkurencja, wolałbym aby był bardziej odbierany jak młodszy kolega lub jako podobne spojrzenie na ten sam temat lecz z innej perspektywy. Sam jeszcze do końca nie wiem jaką formę finalnie przyjmie ta strona. Jedno jest natomiast pewne, zdjęć tu nie zabraknie. A resztę ocenicie sami.

Dedykuję ją tym wszystkim, którzy ukochali Przemyśl i jego okolice tak jak ja, oraz tym, których Przemyśl zauroczył swym niezwykłym i niepowtarzalnym klimatem. Jest także skierowana do tych, którzy w Przemyślu jeszcze nie byli.
Mam również nadzieję, że ta strona zachęci Was do odwiedzenia naszego pięknego grodu - nie tylko wirtualnie.

Miło mi będzie gdy „To Przemyśl właśnie” znajdzie swoich zwolenników, a w przyszłości stanie się miejscem w sieci, do którego chętnie będziecie powracać. 

 

Alkioneus14:59, alkioneus07
Link Komentarze (1) »
1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15